Liels, liels paldies, ka spējām kopā pārsteigt manus bērnus ar tik orģinālām un kvalitatīvām uzlīmēm, arī turpmāk lielformāta sienas uzlīmes iegādāsimies pie jums. Milzīgs paldies.
Dana Upeniece
Ļoti patīkama komunikācija, arī pēc pasūtījuma atdošanas interesējas, kā ir socies ar līmēšanas darbiem un piedāvā arī telefonisku konsultāciu un atbalstu. Uzlīmes kvalitatīvas un ļoti skaistas, komunikācija ātra un patīkama noteiktu iesaku.
Ingrīda Tretjakova
Kvalitāte ir super, spilgti, skaisti attēli. Tie katru dienu priecē bērnu acis un manas arī!
Evija Treiere
Ļoti jauka un patīkama sadarbība! Karte lieliska! ZukZuks visu ļoti sīki un smalki pastāstīja kā līmēt. Esmu ļoti apmierināta ar pirkumu! Paldies jums!
Inga Zaļetilo
ZukZuks sienas uzlīmes, mūsu gadījumā - zilganpelēkie punktiņi, kalpo kā akcents uz gaišajām sienām, padarot bērniņa istabu mājīgāku. Vien pāris minūtes un iegūta jauka noskaņa, kas aizvien iepriecina mazo istabas saimnieku, īpaši, gulētiešanas procesā. :)
Laura Reinvalde
Paldies par labāko un izzinošāko dekoru mana dēliņa istabā Katrs rīts sākas ar oppā un visu dzīvnieku apskati! Ātri, laipni un rūpīgi! Paldies!
Zane Švarce Hlopoka
Sveiks, ZukZuk! Ir izaicinājums atrast maziem, zinātkāriem 6gadīgiem vīriešiem piemērotu istabas rotājumu. Jūsu uzlīmes Pasaules karte ar lakonisko pelēcīgo krāsu gammu bija tiešām ideālais risinājums un dāvana puikam dzimšanas dienā! Pats līmēšanas process viegls, neatstāj līmes pēdas. Kamēr iekārtojām, atsvaidzinājām arī savas zināšanas pasaules ģeogrāfijā Paldies Jums par radošumu un lieliskām idejām! Esam priecīgi!
Kristīne Beča
Ļoti ātra un patīkama komunikācija, kuras laikā tiek piedāvāti dažādi variant sienas uzlīmēm. Par izgatavošanas un saņemšanas iespējām tiek korekti sniegta informācija, preci sanemu paredzētajā laikā. Brīnišķīgs istabas papildinājums ar pievienoto vērtību. Paldies!
Dana Balode-Rozīte
Close Mans grozs
Close Vēlmju saraksts
Recently Viewed Close
Close

Close
Izvēlne
Kategorijas
Atvērt čatu
Jautājumi?
Sveiki!
Kā varam palīdzēt?